7club to genialne miejsce na organizację imprezy – wiemy o tym, bo już od wielu lat organizujemy różnego rodzaju eventy – urodziny, szkolenia i firmowe imprezy integracyjne, turnieje i inne.

Wysokiej jakości sprzęt, profesjonalna obsługa, kameralna atmosfera i zawsze dobra muzyka – gwarantują znakomite wspomnienia. Mamy doświadczenie w obsłudze nawet ponad stuosobowych imprez – z grą w kręgle połączoną np. z imprezą taneczną.

Impreza może mieć charakter otwarty lub zamknięty – w drugim przypadku cały Klub pozostawiany jest tylko i wyłącznie do dyspozycji Gości.

Oprócz doskonałej zabawy przy kręglach, na życzenie naszych Klientów zapewniamy wysokiej jakości obsługę cateringową. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami umożliwiającymi wydawanie ciepłych posiłków cały wieczór.

Szczegóły dotyczące zakresu cateringu uzgadniamy indywidualnie z każdym Klientem.

W trakcie spotkania możemy zorganizować, na życzenie Klienta, turniej gry – w kręgle lub bilard. Może mieć on formułę typowo rekreacyjną (zasady do ustalenia) lub bardziej sportową – turniejową lub pucharową (oczywiście z pucharem dla Zwycięzcy).

Ceny imprez zależą od ich charakteru, dnia organizacji i liczby uczestników – w celu ustalenia detali zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Jeśli chcesz zarezerwować termin, uzyskać dodatkowe informacje lub otrzymać szczegółową wycenę prosimy o kontakt telefoniczny do osoby nadzorującej pod numer 7 9393 9494.